Giriş yap
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Aşağa gitmek
YumSica Jjang
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
Mesaj Sayısı : 1414
Katkı Düzeyi : 4663
Kayıt tarihi : 13/11/10
Location : Turkey
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni DOqO03
https://www.superjuniorturkey.com/

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni Empty Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni

Bir Ptsi Eyl. 17, 2018 1:44 pm
Heechul'ün 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni


Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni YqrZNj

Araba Kazası

10 Ağustos 2006'da, Heechul, Super Junior üyesi Donghae'nin babasının cenaze törenine katıldıktan sonra Mokpo'dan Seul'e geri dönerken bir araba kazası geçirdi. Arabası şerit değiştirmeye çalışırken lastikler arızalandı. Heechul'un sol bacağı kırıldı ve yedi platinin yerleştirildiği bir ameliyat geçirmek istedi. Aynı zamanda dikiş gerektiren bir yırtık da dahil olmak üzere diğer yaralanmaları da sürdü.

Heechul'un tüm aktiviteleri on iki hafta boyunca (3 ay) durdurması önerildi. 14 Eylül 2006 tarihinde hastaneden taburcu edildi ancak hasta bakımına devam edildi. 10 Ekim'de bacağındaki platinleri çıkarmak için ikinci bir ameliyat geçirmek için hastaneye geri döndü ve kısa bir süre sonra Ekim'in sonunda hala tekerlekli sandalyedeyken MBC'nin Rainbow Romance filminin son üç bölümünün çekimleri için geri döndü. Mnet KM Müzik Festivali sırasında aynı yılın 25 Kasım'ında geri dönüş yaptı. Kazadan altı ay sonra, Heechul varyete şovlara çıkarak ve sunuculuk yaparak bireysel aktivitelere resmen dönüş yaptı.

2007 yılında, Heechul hala doktorların bacağına bağladığı birkaç platine sahip olmasına rağmen düzenli olarak performanslara başladı. Nisan ve Mayıs 2007'nin sonlarında, Super Junior’un yorucu dans rutinlerine katılabilmek için yeterince iyileşmişti. Bacağındaki kalan platinler 2008'de kaldırıldı.

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni PnpJXa

Sonrası

Halen tedavi görüyor ve artık canlı performanslarda dans edemiyor, çoğu zaman şarkının ikinci yarısında sadece ara sıra görünüyor. Ayrıca bir lider dansçı yerine bir alt rapçi ve vokal olarak katılıyor. 2009'da, Super Junior'un üçüncü stüdyo albümü olan Sorry Sorry'yi bitirdikten sonra Super Junior konserine katılmamaya karar verdi, ancak diğer üyeler tarafından ikna edildikten sonra "Sorry Sorry" ve "It's You" nun ikinci yarısında sahneye çıktı. Bacaklarının durumuna rağmen 2017'ye kadar düzenli olarak performanslara devam etti.

Mart 2018'de, Heechul'un sağlık endişeleri nedeniyle Super Junior'un en son dönüş promosyonlarının müzik  performanslarına katılmayacağı, ancak diğer promosyonlara normal olarak katılacağı bildirildi. Ancak, aynı yılın Temmuz ayında, Heechul, Weibo canlı videosu sırasında, Super Junior'un yaklaşan albümüne, sağlığını iyileştirmeye odaklanmaya karar verdiği için katılmayacağını açıkladı.

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni K6ydGD

Kaynak: Wikipedia
Çeviri: YumSica Jjang

A\N: Umarız sağlığına kavuşup iyileşirsin Heenim...  :heart: Sağlığın bizim için daha önemli...  :angel:

_________________________________________________
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni Jq0Mmm
Super Junior Turkey
BLUELF TEAM ♥ Çeviri Ekibi
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni 00a0JV
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz