Giriş yap
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Aşağa gitmek
gsa
gsa
Junior ELF
Junior ELF
Mesaj Sayısı : 1
Katkı Düzeyi : 500
Kayıt tarihi : 21/01/18
Location : Istanbul
Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri RgRglY

Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri Empty Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri

Bir Paz Ağus. 05, 2018 1:26 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri LZQLDQ

RyeoWook: 11 Ekim 2016 tarihinde askere giden 3 ana vokalimizden biri olan Kim RyeoWook, 10 Temmuz 2018 tarihinde askerden terhis oldu. Yani 2 sene boyunca askerde olduğundan dolayı grup faaliyetlerinde aktiflik gösteremedi, dolayısıyla PLAY ve REPLAY albümlerine de katılamamış oldu. Yeni terhis olan üyemiz de, 2018 yazında çıkacağı planlanan yeni albüm ile birlikte iki senenin ardından comeback yaparak grup faaliyetlerinde yer almaya devam edecek.

KyuHyun: PLAY ve REPLAY comeback'lerinde bulunmayan maknaemiz Cho KyuHyun ise 25 Mayıs 2017 tarihinde askere gitti. Terhis olacağı 24 Mayıs 2019 tarihine kadar da grup faaliyetlerinde etkinlik gösteremeyecek.

SungMin: 2014 senesinde Sungmin ile birkaç aydır birlikte olduğu müzikal oyuncusu Kim Saeun'ın birlikteliği SM Station tarafından onaylandı ve kısa zaman içinde evlenecekleri haberi geldi, ve çift 13 Aralık 2014 tarihinde evlendi. Bu durumun bu kadar kısa bir süre içerisinde bağımsız olarak gelişip şirketin de topluma geç bir açıklama yapmış olması sonucu başta fan görünümlü antiler olmak üzere bazı Koreli ELF'ler karşı çıktı. Aynı zamanda 2014 senesinin Ocak ayında üzücü bir olay yaşanmıştı. Super Junior'ın grup lideri Park JungSoo'nun (LeeTeuk) ailesinin evinden üç kişilik bir cenaze çıkmıştı ve herkes tarafından atlatılması uzun zaman almıştı. Fanlar bu durumun da hala tazeliğini koruduğunu, üyelerin ve LeeTeuk'ın bir düğüne hazır olmadığını savunarak bu evlilik sonucunda kızgın ve hiddetli durdular. Fakat SM, Sungmin ile Saeun'ın birliktelik haberini ertelemeyip zaman içine yayarak herkese duyurmuş olsaydı elbette bu denli bir karşı çıkma yaşanmayacaktı, yani şirketin ihmali maalesef büyük. Ve o dönemlerde olaylar hala hararetliyken Sungmin'in Eşi Saeun'ın sosyal medya üzerinden ikilinin birlikteliğinin Korece bir caps ile desteklendiği bir postu beğendiği söylendi ve bunu destekleyen nitelikte bir ekran fotoğrafı ortaya atıldı fakat doğruluğunu hala bilmiyoruz. Çünkü o ekran fotoğrafının photoshop olduğuna dair büyük savunmalar ortaya çıktı ve bu konu kısa bir süre sonra kapandı. Özet olarak 2014'den bu yana herkesin sakinleşmesi adına şirket ile ortak bir karar verilerek Sungmin'in PLAY albümü comeback'inde bulunmayacağı duyuruldu. Ve 2017 yazında Sungmin bu durumu sosyal medya üzerinden resmi bir yazı ile açıkladı.

KangIn: Kangin, 24 Mayıs 2016 gecesi bir marketin yanındaki elektrik direğine çarptı. Kangin'in sağlık durumunun iyi olduğu, fakat hakkında soruşturma başlatıldığı ve ehliyetine el konduğu polislerin yaptığı ilk açıklamada söylendi. Bu olayın üzerine birçok netizen ve anti yine telefonlara sarılarak naver üzerinden 'Kangin'in gruptan çıkarılması gerektiği' yorumlarında bulundu. Kangin 2009 senesinde de alkollü araç kullanımından bu tarz bir kazaya karışmıştı ve 2016 kazasında o olay tekrar gün yüzüne çıkarak Kangin'in aleyhine işlemeye başladı. Bu kazasında henüz özür dilemeye bir fırsat bulamadan bu ağır suçlama ve hakaretlerle karşı karşıya kaldı, ve o da şirket ile birlikte hem netizenlerin sakinleşmesi, hem de grubun bu durumdan olumsuz yönde etkilenmemesi için bu comeback'de bulunmama kararı aldı. Yaşanan bu hadisenin üzerinden henüz birkaç ay geçmişti ki kısa bir süre önce Kangin'in bir barda bir darp olayına karıştığı, kız arkadaşını dövdüğü haberi geldi. Fakat bu yalnızca asılsız bir karalamaydı. Yani herkes sakinleşme sürecine girdi derken Kangin tekrar gözler önüne üzücü bir suçlamayla çıkarılmış oldu.
Melek
Melek
Junior ELF
Junior ELF
Mesaj Sayısı : 2
Katkı Düzeyi : 2
Kayıt tarihi : 10/10/18
Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri DOqO03

Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri Empty Geri: Super Junior - PLAY ve REPLAY Albümlerinde Yer Almayan Üyeler ve Sebepleri

Bir Salı Şub. 26, 2019 7:23 pm
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz