Super Junior Turkey - 슈퍼주니어

Hoş geldiniz!

Giriş yaparken sadece kullanıcı adınızı kullanmalısınız...

Üye olarak daha eğlenceli vakit geçirebilir, chat panelini kullanabilir, çevirilere yorum yapabilir, yöneticilere mesaj atabilirsiniz... Kendi ELF profilinizi oluşturun ve Siz de hemen Turkish ELF ailesine katılın!!!

Not: Giriş yaparken veya kayıt olurken herhangi bir sorun yaşarsanız, sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz... :)
Giriş yap
Super TV 1. Sezon
Super TV 2. Sezon
En son konular
Knowing Brothers Çeviri İstekleriÇarş. Kas. 14, 2018 7:17 pmzulu_suu
[OYUN] Bil Bakalım Ben Kimim?Ptsi Kas. 05, 2018 9:42 pmMüberra
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Ortaklık Yaptığımız Sayfalar
Paylaş
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
ELF Point : 4024

http://www.superjuniorturkey.com/

Super Junior Turkey (www.superjuniorturkey.com) Resmi Açıklaması

Bir Perş. Kas. 08, 2018 2:53 pm
Super Junior Turkey (www.superjuniorturkey.com) Resmi Açıklaması

Sevgili ELF Ailemiz, değerli takipçilerimiz! Daha önce açıklamasını yapıp kapattığımız konu malesef Kurucu olduğu için hak iddia eden admin tarafından dallandırılıp çirkefleştirildiği için bu son açıklamayı yapmak istiyoruz... 2009 senesinde kurulan Facebook sayfasına şahsi olarak (YumSica Jjang) 2017 yılında paylaşımcı olarak katıldığımda henüz bir çeviri ekibi yoktu ve tek başına paylaşımlara yetişemediği için beni ekibe alan kişi yine kurucu admin değildi... Evet BLUELF TEAM'in kurucusu ben olmadığım gibi her şey eski sayfa adminimiz dépaysement tarafından rayına oturtulmuştur... Aslında kendisinin sadece 1 sene diye adlandırdığı süre daha da öncesine dayanıyor, çünkü beni sayfaya alan admin de uzun süredir tek başına adminlik yapıyordu... Şunu da belirtmek isterim ki bu benim ilk adminliğim değil, 10 yıla yakın senedir Resmi bir Kore fan sitesinde adminlik yapıyorum, yani neyin nasıl olduğunu-olması gerektiğini, kuralları bilebiliyorum... Bizler bir yıldan fazla süredir adminliğini yaptığımız ve bir anımızı bile sizden ayrı geçirmediğimiz ve hatta kesinlikle hiçbir maddi-manevi çıkarımız olmadan sizler için çalıştığımız bu sayfada hırsız ilan edildik ve facebook sayfasından kovulduk...

Aynı şekilde kuruculuğu kendisine ait olmayan ama üzerinde hak iddia ettiği twitter ve instagram hesaplarımızı da ele geçirmeye çalışarak ve izni olmadığı halde facebook bağlantısını kullanarak Instagram hesabımızı da ele geçirmiştir... Kendisinin tek bir paylaşımının olmadığı bu Instagram hesabımızı kapatmak durumunda kaldık... Daha önce söylediğimiz gibi BLUELF TEAM ekibi kurucu adminden bağımsız kurulup çeviri ve faaliyetlerini kurucu adminin tek bir yardımı olmadan sayfayı bu günlere getirmiştir... Sonuç olarak www.superjuniorturkey.com adresinde hiçbir hakkı bulunmayıp Kuruculuğu ve tüm hakları YumSica Jjang Admine aittir... Daha fazla saldırmaya devam ederse tüm yasal haklarımızı kullanıp dava açacağım ve emin olun kazanan taraf şimdiden belli... Yani kendisi de savcılığa vermekle tehdit etmekle kalmayıp gereken işlemlere başlayabilir... Bundan sonrasında inanmak sizlere kalmış bir şey, biz BLUELF TEAM Ailesi olarak çevirilerimizle ve paylaşımlarımızla yanınızda olmaya devam edeceğiz, bu zamana kadar bizi severek takip eden ve destekleyen herkese teşekkür ederiz... :heart:

Ayrıca şahsın sürekli açığa çıkarmakla tehdit ettiği mesajları isteyenlere mesaj olarak atacağız!!! Keşke şuanda şifreleri almak ve kendini haklı göstermek için verdiği çabayı sayfadaki paylaşımlarımızda ve çevirilerimizde de görmüş olup hak verebilseydik, anlaşılıyor ki kendisi yeterince meşgul olmayıp sadece Kurucu admin sıfatıyla sayfa yönetmeyi tercih ediyordu... Şunu belirtmeliyiz ki BLUELF TEAM Ekibinde olmayan kişi kurucu bile olsa, güzellikle bile istese şifre verme zorunluluğumuz olmadığı gibi, şifreleri vermediğimizi açık açık söyledikten sonra sürekli sayfalarımızı ele geçirmek için uğraşmıştır... Daha sonra Savcılık konusundaki gelişmeler de sitemiz üzerinden sizlerle paylaşılacaktır... BLUELF TEAM.

Ayrıca bu zamana kadar Super Junior Turkey sayfalarının gelişip büyümesinde emeği geçen çevirmen-paylaşımcı-takipçi herkese teşekkür ederiz...  :heart:

Spoiler:

- BLUELF TEAM WP GRUBUNDAN ÇIKARILMA NEDENİ - (YumSica Jjang'ın mesajları)

Konuşma sürecinde bile hiçbir diyaloğa katılmadığını görebilirsiniz...

- GRUPTAN ÇIKARILDIĞINI 20 GÜN SONRA FARK EDİP ATTIĞI MESAJLAR - (YumSica Jjang)

- ZORLA KURUCU OLDUĞUNU İDDİA EDEREK ŞİFRE İSTEMESİ VE TEHDİTLER - (*Jeri.!)

Ben Rümeysa değilim dediği kişi bu sayfada tasarım-çeviri-gömme-yükleme yapıyor... Ve hepsini hiçbir çıkarı olmadan sadece ELF için severek yapıyor... Peki bu durumda şuan ne diyebiliriz...

- ZORLA KURUCU OLDUĞUNU İDDİA EDEREK ŞİFRE İSTEMESİ VE TEHDİTLER - (SJ_spartace)

BLUELF TEAM Çeviri Ekibi
Super Junior Turkey
Heemekim
Special Member
Special Member
ELF Point : 11

Geri: Super Junior Turkey (www.superjuniorturkey.com) Resmi Açıklaması

Bir Perş. Kas. 08, 2018 9:40 pm