Super Junior Turkey - 슈퍼주니어

Hoş geldiniz!

Giriş yaparken sadece kullanıcı adınızı kullanmalısınız...

Üye olarak daha eğlenceli vakit geçirebilir, chat panelini kullanabilir, çevirilere yorum yapabilir, yöneticilere mesaj atabilirsiniz... Kendi ELF profilinizi oluşturun ve Siz de hemen Turkish ELF ailesine katılın!!!

Not: Giriş yaparken veya kayıt olurken herhangi bir sorun yaşarsanız, sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz... :)
Giriş yap
Super TV 1. Sezon
Super TV 2. Sezon
En son konular
Knowing Brothers Çeviri İstekleriÇarş. Kas. 14, 2018 7:17 pmzulu_suu
[OYUN] Bil Bakalım Ben Kimim?Ptsi Kas. 05, 2018 9:42 pmMüberra
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Ortaklık Yaptığımız Sayfalar
Paylaş
Heeeunhae
Junior ELF
Junior ELF
ELF Point : 9

Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?

Bir Perş. Ekim 25, 2018 2:10 am
Benim hikayem 2012 Kasım ayında bir dizi ile tesadüfen başladı. The King of dramas. "Bu yakışıklı aynı zamanda ailemizin çocuğu havasındaki çatlak gülüşlü oppa da kim'' dedim kendi kendime ve araştırmalar sonucu beni önce Siwon a sonra da tabii ki malumunuz SUJU ya getirdi. Hemen ardından ilk dikkatimi tüm güzelliği ile Heenim çekti. Resimleri herkese gösterip bu kadar güzel birini gördünüz mü diyordum çevremdekilere. Tabi hepsinde devreler yandı. Kız mı erkek mi diye. Sığ kafalar. Neyse. Sonra EunHae videoları çıktı karşıma. Günlerce, gecelerce izledim. Türkçe altyazılı bütün programları. En sonunda içlerinden biri benim için ön plana çıktı. Eunhyuk oppam zekası ve yetenekleri ile beni benden aldı ve hala da alıyor. Onu görebilmek için resmen direkten döndüm ama music bank gidip onu canlı canlı izledim. Artık ölsem de gam yemem ama tabi gelirlerse yine oradayım. Benim SUJU tanımam 6-7 senelik mevzu ama yaşama sevincim oldu. Zor günlerde sığınağım, iyi günlerde neşe kaynağım oldular. Her biri benim için eşsiz birer varlık. Sevmenin ötesi nasıl bir duygu ben SUJU ile öğrendim. Saranghae Super Junior
Heemekim
Special Member
Special Member
ELF Point : 11

Geri: Super Junior ile tanışma hikayeniz nedir?

Bir Perş. Ekim 25, 2018 10:26 am
Music bank a giden o sanslilardan misin ya . ne kiskanmasi hiç kiskanmadim seni