Super Junior Turkey - 슈퍼주니어
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni OyBDJ4

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni Q27BYr Hoş geldiniz! Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni Q27BYr

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni MDvpJ6Giriş yaparken sadece kullanıcı adınızı kullanmalısınız... Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni MDvpJ6

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni 9NdoL9 Üye olarak daha eğlenceli vakit geçirebilir, chat panelini kullanabilir, çevirilere yorum yapabilir, yöneticilere mesaj atabilirsiniz... Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni 2a91Z0 Kendi ELF profilinizi oluşturun ve Siz de hemen Turkish ELF ailesine katılın!!!Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni ODLAE5

Not: Giriş yaparken veya kayıt olurken herhangi bir sorun yaşarsanız, sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz... :)
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni JDlA3B
Giriş yap
Super Junior Üyeleri
Anket
Super Junior Biasınız Kim?

Paylaş
Aşağa gitmek
YumSica Jjang
Administrator
Administrator
Mesaj Sayısı : 1364
ELF Point : 4475
Kayıt tarihi : 13/11/10
Location : Turkey
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni 5yL3Oj
Kullanıcı profilini görhttp://www.superjuniorturkey.com/

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni Empty Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni

Bir Ptsi Eyl. 17, 2018 1:44 pm
Heechul'ün 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni


Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni YqrZNj

Araba Kazası

10 Ağustos 2006'da, Heechul, Super Junior üyesi Donghae'nin babasının cenaze törenine katıldıktan sonra Mokpo'dan Seul'e geri dönerken bir araba kazası geçirdi. Arabası şerit değiştirmeye çalışırken lastikler arızalandı. Heechul'un sol bacağı kırıldı ve yedi demir çubuğun yerleştirildiği bir ameliyat geçirmek istedi. Aynı zamanda dikiş gerektiren bir yırtık da dahil olmak üzere diğer yaralanmaları da sürdü.

Heechul'un tüm aktiviteleri on iki hafta boyunca (3 ay) durdurması önerildi. 14 Eylül 2006 tarihinde hastaneden taburcu edildi ancak hasta bakımına devam edildi. 10 Ekim'de bacağındaki demir çubukları çıkarmak için ikinci bir ameliyat geçirmek için hastaneye geri döndü ve kısa bir süre sonra Ekim'in sonunda hala tekerlekli sandalyedeyken MBC'nin Rainbow Romance filminin son üç bölümünün çekimleri için geri döndü. Mnet KM Müzik Festivali sırasında aynı yılın 25 Kasım'ında geri dönüş yaptı. Kazadan altı ay sonra, Heechul varyete şovlara çıkarak ve sunuculuk yaparak bireysel aktivitelere resmen dönüş yaptı.

2007 yılında, Heechul hala doktorların bacağına bağladığı birkaç çubuğa sahip olmasına rağmen düzenli olarak performanslara başladı. Nisan ve Mayıs 2007'nin sonlarında, Super Junior’un yorucu dans rutinlerine katılabilmek için yeterince iyileşmişti. Bacağındaki kalan çubuklar 2008'de kaldırıldı.

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni PnpJXa

Sonrası

Halen tedavi görüyor ve artık canlı performanslarda dans edemiyor, çoğu zaman şarkının ikinci yarısında sadece ara sıra görünüyor. Ayrıca bir lider dansçı yerine bir alt rapçi ve vokal olarak katılıyor. 2009'da, Super Junior'un üçüncü stüdyo albümü olan Sorry Sorry'yi bitirdikten sonra Super Junior konserine katılmamaya karar verdi, ancak diğer üyeler tarafından ikna edildikten sonra "Sorry Sorry" ve "It's You" nun ikinci yarısında sahneye çıktı. Bacaklarının durumuna rağmen 2017'ye kadar düzenli olarak performanslara devam etti.

Mart 2018'de, Heechul'un sağlık endişeleri nedeniyle Super Junior'un en son dönüş promosyonlarının müzik  performanslarına katılmayacağı, ancak diğer promosyonlara normal olarak katılacağı bildirildi. Ancak, aynı yılın Temmuz ayında, Heechul, Weibo canlı videosu sırasında, Super Junior'un yaklaşan albümüne, sağlığını iyileştirmeye odaklanmaya karar verdiği için katılmayacağını açıkladı.

Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni K6ydGD

Kaynak: Wikipedia
Çeviri: YumSica Jjang

A\N: Umarız sağlığına kavuşup iyileşirsin Heenim...  :heart: Sağlığın bizim için daha önemli...  :angel:


Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni PbZLYz

Super Junior Turkey
BLUELF TEAM ♥ Çeviri Ekibi
Heechul'un 2006'da Geçirdiği Trafik Kazası ve Yaklaşan Comeback'te Bulunmama Nedeni DyRG0o
Sayfa başına dön
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap verebilirsiniz